KURUMSAL

Gururla taşıdığımız isim 1969 yılında alarko, tokar gibi firmalarda tecrübe kazanmış ve bu tecrübeyle 1974 pazarında yılında perşembe ilk imalatlarına atölye çapında başlamıştır. Daha sonra tuzla içmeler lalegül sokakta kendi binasına taşınıp fabrika düzeyindeki çalışmaları devam etmektedir.

Proje-imalat ve taahhüt konularında üretim ve hizmet veren 46 senelik bir sanayi kuruluşu geçmişi olan firmamız sanayi konuları arasında ağırlıklı olarak ısıtma, soğutma, klima, havalandırma, teknik izolasyon marine izolasyon ve vana çeketi imalati işleri kapsamında faaliyet göstermektedir.

Firmamızın iş yaptığı kuruluşları arasında deniz sektöründe; gemi, yat, römorkör balıkçı tekneleri, yolcu tekneleri donatımı ve tamir işlerini yapmaktadır. Firmamız kuruluşundan buyana römorkör donatımı yapmaktadır ve en üst seviyede tecrübelidir.

Bunların dışında fabrikalar ağırlıklı olup iş merkezleri, mağazalar, depolar, hangarlar, seralar, fast foodlar, spor salonları, spor tesisleri ve kompleksler de vardır. Günümüze kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş müşteri haklarına saygılı güvenilir dürüst ve güler yüzlü hizmette kusur etmemeye özen gösteren bir anlayışla birimiz değil bütün çalışanlarımızla sevgiye ve saygıya dayalı huzurlu bir ortamda daha iyiye ve güzele doğru yurdun dört bir köşesin de dostlar edindik dün ne idikse bugün aynıyız yarında aynı olacağız.