SEÇKİN KLİMA İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Gururla taşıdığımız isim 1969 Yılında Alorko,Tokar gibi Firmalarda Tecrübe Kazanmış ve Bu tecrübeyle 1974 yılında Perşembe pazarinda ilk imalatlarina atölye çapında baslamıştır.Daha sonra Tuzla Içmeler Lale sokakta Kendi binaıina taşınıp Fabrika düzeyindeki çalışmaları Devam etmektedir. SEÇKİN KLİMA İNŞ.SAN. TİC. LTD. ŞTİ Büro kısmı 120m2 alanda ikinci katta olup, imalat kısmı 400m2 Havalandırma kanalı Imalatı ve 200m2 Açık alana Sahiptir.Fabrikada 25 personel çalışmakta olup 1 GENEL MÜDÜR 1 YARDIMCISI 1 Finans Müdürü 1 Teknik Müdür 4 Teknisyen 3 Büro personeli 14 tanede isçi Bulunmaktadır.

Proje-imalat ve taahhüt konularında üretim ve hizmet veren 41 senelik bir sanayi kuruluşu Geçmişi olan firmamız sanayi konuları arasinda ağırlıklı olarak ısıtma, soğutma, klima,Havalandırma , teknik İzolasyon ve bu konular kapsamında toz emme sistemleri siklon Boyahaneler.ısıtma apereyleri fabrika depoları.

 

 

 

Firmamazın iş Yaptığı kuruluslar arasında Deniz sektöründe Gemi , roro gemileri,yat,Römörkör balıkçı tekneleri, yolcu tekneleri.bunların dısında Fabrikalar agırlıklı olup İş merkezleri , Mağazalar , Depolar , Hangarlar , Seralar , Fast Food lar , Spor salonları , Spor tesisleri ve kompleksler de vardır.

Günümüze kadar Müşteri memnuniyetini, ilke edinmis müşteri haklarına saygılı güvenilir dürüst ve güler yüzlü hizmette kusur etmemeye özen gösteren bir analayışla birimiz değil bütün çalışanlarımızla sevgiye ve saygıya dayalı huzurlu bir ortamda daha iyiye ve güzele dogru yurdun dört bir köşesinde dostlar edindik dün ne idikse bugün aynıyız yarında aynı olacağız.

SAYGILARIMIZLA...

© 2006-2010 Seçkin Klima. Tüm Haklari Saklidir
All rights reserved. Designed by Yelbi Bilgisayar